Press

VILLE LEINONEN
Promo: Maiju Asikainen / maiju@frontierpromotion.com


ANTTI KLEEMOLA
Promo: Maiju Asikainen / maiju@frontierpromotion.com


LAURA MOISIO
Promo: Ninni Helenius / ninni@ratasmusic.fi


SIR ELWOODIN VIERASKIRJA
Promo: Sami Rikala / sami.rikala@sonymusic.com


SIR ELWOOD DUO
Promo: Sami Rikala / sami.rikala@sonymusic.com


PATE MUSTAJÄRVI
Promo: Taija Holm / ProPromotion taija@propromotion.fi


IRINA

Promo: Liina Rislakki / Sony Music liina.rislakki@sonymusic.com


CMX

Promo: Katja Vauhkonen / Fullsteam Management katja@fullsteam.fi


Promo: Taija Holm / ProPromotion taija@propromotion.fi


HALOO HELSINKI!

Promo: Tommi Saarikoski / Sony Music tommi.saarikoski@sonymusic.com


NELJÄ RUUSUA

Promo: Sami Rikala / Sony Music, sami.rikala@sonymusic.com


OLLI LINDHOLM

Promo: Taija Holm / ProPromotion taija@propromotion.fi


SIR ELWOODIN HILJAISET VÄRIT

Promo: Sami Rikala / Sony Music, sami.rikala@sonymusic.com


TUOMARI NURMIO

Promo: Sami Rikala / Sony Music, sami.rikala@sonymusic.com


THE BLANKO


ILKKA ALANKO


AGENTS


PIRU KANGE


JORMA KÄÄRIÄINEN & RNO