Artistit

KASEVA

www.kaseva.fi
www.facebook.com/Kasevaofficial

Promo:
Epe Helenius
epe@ratasmusic.fi

VILLE LEINONEN

www.facebook.com/villeleinonenofficial

Promo:
Maiju Asikainen / Frontier Promotion
+358 45 6316 728
maiju@frontierpromotion.com

Kuva: Katarina Sällylä 2016

ANTTI KLEEMOLA

www.anttikleemola.fi

Promo:
Maiju Asikainen / Frontier Promotion
+358 45 6316 728
maiju@frontierpromotion.com

LauraMoisio_singlephoto_lowres_creditAnnukkaPakarinen

LAURA MOISIO

www.lauramoisio.fi

Promo:
Ninni Helenius
ninni@ratasmusic.fi
040 5214 266

Pate 2013-6 rajattupienennetty PATE MUSTAJÄRVI

www.pate.fi
Promo:
Taija Holm / ProPromotion
040 748 3435
taija@propromotion.fi
CMX_2012 CMX

www.cmx.fi

www.facebook.com/cmx.virallinenPromo:
Sami Rikala / Sony Music
+358 400 766 879
sami.rikala@sonymusic.com
irina2012

IRINA

www.irinansivut.com
Irina Facebookissa

Promo:
Liina Rislakki / Sony Music
040 706 0286
liina.rislakki@sonymusic.com

Yo-2012-001-web

www.likaisetlegendat.com
Yö Facebookissa

Promo:
Taija Holm / ProPromotion
040 748 3435
taija@propromotion.fi

Haloo_Helsinki_2014_MG_3196-web

HALOO HELSINKI! 

Haloo Helsinki! Facebookissa
www.haloohelsinki.fi

Promo:
Tommi Saarikoski
+358 40 532 7345
tommi.saarikoski@sonymusic.com

neljaruusua_Ville_Juurikkala-4168-7 kopio

NELJÄ RUUSUA

www.neljaruusua.com

Promo:
Sami Rikala / Sony Music
+358 400 766 879
sami.rikala@sonymusic.com

 aaaaaa

ILKKA ALANKO

www.ilkkaalanko.com

 artist0

OLLI LINDHOLM

www.ollilindholm.fi

Promo:
Taija Holm / ProPromotion
040 748 3435
taija@propromotion.fi

artist-1

SIR ELWOODIN HILJAISET VÄRIT

www.sirelwood.net

Promo:
Sami Rikala / Sony Music
+358 400 766 879
sami.rikala@sonymusic.com

artist-3

TUOMARI NURMIO

www.tuomarinurmio.fi

Promo:
Sami Rikala / Sony Music
+358 400 766 879
sami.rikala@sonymusic.com

artistuus JORMA KÄÄRIÄINEN &
RIKU NIEMI ORCHESTRAwww.jormakaariainen.fi

Artistiemme pressikuvat löytyvät myös Sony Music Finlandin sivuilta.